Po raz kolejny Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych organizuje niesamowity, rehabilitacyjny wyjazd. Mimo, że zaplanowany dopiero na 2023 rok, warto zapisywać się już teraz, bo bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki!

Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych zaprasza na turnus rehabilitacyjny w Świeradowie-Zdroju, który ma się odbyć w dniach 7-12 maja 2023 r.

Zakwaterowanie będzie mieć miejsce w Hotelu & Medi – SPA Biały Kamień. Ośrodek jest położony jest w otulinie malowniczej góry Biały Kamień, zapewniając ciszę i spokój oraz niesamowite widoki. Świeradów-Zdrój to niezwykle urokliwa miejscowość na Dolnym Śląsku, niedaleko granicy z Niemcami. Posiada pijalnię z wodą leczniczą oraz wiele kompleksów relaksacyjno-uzdrowiskowych. To idealne miejsce na wypoczynek i restart.

Wyjazd z Łazisk Górnych zaplanowany został w dniu 7 maja 2023 r. o godz. 10.00, natomiast powrót na 12 maja 2023 r. ok. godz. 12.00. 

Podczas pobytu będzie możliwość skorzystania ze strefy Wellness Hotelu, czyli basenu,  jacuzzi solankowego i zewnętrznego, sauny suchej, sauny parowej, igloo lodowego z kruszonym lodem i tepidarium solankowego. Warto pamiętać, że wszystkie zabiegi rehabilitacyjno-lecznicze oferowane w pakiecie poprzedzone muszą być konsultacją lekarską. Hotel będzie prosił o przedstawienie dokumentacji historii choroby podczas wizyty.

Koszty i oferta

Całkowity koszt wyjazdu wynosi 1750 zł za osobę. Opłatę w wysokości 400 zł należy uiścić przy zapisie, a następnie opłacać wyjazd w ratach. 

I rata – 400 zł płatna do 10 listopada 2022 r., 

II rata – 500 zł płatna do 15 lutego 2023 r., 

III rata – 450 zł płatna do 15 kwietnia 2023 r.

Cena obejmuje: 

  • 5 noclegów w komfortowych pokojach 2-osobowych, 
  • wyżywienie (5 śniadań w formie bufetu, 5 obiadokolacji w formie bufetu), 
  • jedną konsultację rozpoczynającą kurację, 
  • 10 zabiegów rehabilitacyjnych, 
  • codzienny aquaaerobik, 
  • jedną wycieczkę po okolicach Świeradowa, 
  • przejazd i ubezpieczenie.

Dodatkowo płatna opłata klimatyzacyjna.

Zapisy i wpłaty przyjmuje księgowość MDK, tel. 32 224 10 33. Ilość miejsc ograniczona!