W najbliższy weekend, w Mikołowie szykuje się wielkie ognisko. Zawita na nim sam Mistrz Świata w skokach narciarskich – Piotr Żyła. To idealna okazja, żeby pogadać ze sportowcem i poprosić go o autograf. 

Już w najbliższy weekend, 1 i 2 lipca, w Mikołowie spotkać będzie można Piotra Żyłę. Skoczek narciarski wielokrotnie reprezentował Polskę na międzynarodowej arenie sportowej z niemałymi sukcesami. Dodatkowo, sportowiec słynie ze swoich kultowych wypowiedzi, wprawiających każdego w dobry humor. Nawet nie interesując się sportem, a szczególnie skokami narciarskimi, trudno nie znać Piotra Żyły.

Wielu może się zastanawiać, jaki jest powód jego wizyty na Śląsku? Otóż Piotr Żyła został oficjalnym ambasadorem modułowych Mistrzowskich Domów – Erdol Haus i to właśnie za sprawą Dni Otwartych firmy pojawi się w Mikołowie.

Żyła będzie czekał na fanów w sobotę, 2 lipca, przy ulicy Kwiatowej 2B w Mikołowie. Organizatorzy zadbają o grillowy prowiant, a sportowiec na pewno przywiezie ze sobą na Górny Śląsk dobry humor.

W czasie trwania wydarzenia w godzinach 9:00-16:00 będzie można zrobić sobie wspólną fotkę z mistrzem, porozmawiać, zbić piątkę albo poprosić o autograf. 

Warto się tam wybrać, bo jednak takie okazje nie zdarzają się często.