Od 1 czerwca trwa wielkie głosowanie. W całej Polsce trwa konkurs na najładniejszy uśmiech dziecka. Nagrodą główną jest podróż do Paryża i Disneylandu! Szkoda odpuściąc taką okazję.

Uśmiech Dziecka to akcja rozpoczęta 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka. W konkursie organizowanym na terenie całej Polski biorą również udział maluchy z powiatu mikołowskiego. Spośród zdjęć nadesłanych przez rodziców, osobno w każdym mieście i powiecie, można wybierać najsłodsze dziecięce uśmiechy w trzech kategoriach: maluszki, dziewczynki i chłopcy. Dzieci, które zdobędą najwięcej głosów w skali całego województwa, trafią na okładkę gazety.

Dodatkowo na zwycięzców czeka mnóstwo fantastycznych nagród, między innymi rodzinne sesje fotograficzne, vouchery na zakupy w sklepach SMYK, wyjazdy do Energylandii oraz główna nagroda, czyli wycieczka do Paryża i do Disneylandu! Zwycięzcy w skali województwa awansują do wielkiego, ogólnopolskiego finału akcji, w którym zostaną wybrani zdobywcy głównych nagród. Dzieci te zostaną gwiazdami kampanii promocyjnej akcji Świąteczne Gwiazdeczki, która w listopadzie zostanie przeprowadzona w dziennikach regionalnych w całej Polsce oraz w ich serwisach internetowych.

W serwisie internetowym danej gazety opublikowane zostaną wideo-pamiątki – rozmowy z rodzicami dzieci, które otrzymają najwięcej głosów. Akcja będzie trwać do końca miesiąca. Może warto zagłosować na malucha ze swojego regionu?