Trwają zapisy na niesamowite warsztaty dla dzieci, które odbędą się w wakacje w Miejskim Domu Kultury w Łaziskach. Najmłodsi będą mieć okazję do nauki poprzez zabawę, a to wszystko w otoczeniu klocków LEGO!

Lato to wymarzony czas na zabawę. I to jaką zabawę! Zajęcia z układania klocków LEGO to dla wielu maluchów szczyt marzeń. Podczas nadchodzących wakacji niektóre dzieci będą mogły spełnić to marzenie przychodząc na cykl zajęć organizowanych w MDK w Łaziskach Górnych. 

Warto spieszyć się z zapisami, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Zgłaszać można wszystkie maluchy w wieku od 7 do 12 lat. Zapisy na zajęcia odbywają się pod numerem tel. 510 387 012 lub mailowo: [email protected]

Zajęcia będą się odbywały w trzech cyklach:

  • I cykl – 4–8 lipca
  • II cykl –1–5 sierpnia
  • III cykl (tylko 4 dni) – 16–19 sierpnia

Co w programie?

Każdego dnia pomiędzy 8:30 a 9:00 będzie się odbywać zbiórka dzieci. Od 9.00 do 13.00 trwa zabawa z robotyką LEGO (Ev3 lub WeDo) – zestaw dopasowywany będzie do wieku dziecka. Podczas układania klocków powstawać będą między innymi kreatywne budowle, a oprócz tego przygotowano szereg animacji, zajęć plastycznych, zabaw i konkursów. Dzieciom zapewniony będzie ciepły posiłek, słodka przekąska i woda. Od 13.00 można odbierać małych inżynierów.

Za zajęcia trzeba zapłacić. Cykl pierwszy oraz drugi, czyli trwające pięć dni kosztują 370 zł za jedno dziecko. Przy zapisaniu rodzeństwa cena spada do 320 zł za cykl za dziecko.

Przy zapisaniu na dwa tygodnie cena wynosi 640 zł za całość za dziecko.

Cykl trzeci trwający 4 dni kosztuje 295 zł za cykl za dziecko, a przy zapisaniu rodzeństwa 510 zł za cykl za dwójkę.