Na jesień, MDK w Łaziskach Górnych organizuje ciekawe wydarzenia i wyjazdy. Zobacz co będzie się działo w strefie kulturalnej. 

8 października (sobota) o godzinie 17:00 Miejski Dom Kultury zaprasza do sali widowiskowej na występ kabaretu SMILE. Kabaret zaprezentuje nowy program z 2022 roku. 

Andrzej, Paweł i Michał pokażą widzom, że życie jest piękne, a z wielu rzeczy należy się po prostu śmiać. Nowy program to same nowości. Występ będzie obfitował w same premierowe skecze, w towarzystwie zarówno dobrze znanych postaci jak Bożena i Merlin oraz zupełnie nowych bohaterów.

Bilety w cenie 90 zł (parter) oraz 80 zł (balkon) do nabycia w kasie biletowej MDK.

Bilety już w sprzedaży! warto się spieszyć, bo zainteresowanie jest ogromne! 

Krzysztof Krawczyk nadal żywy

16 października (w niedzielę) Miejski Dom Kultury w Łaziskach organizuje wyjazd do Areny Gliwice na muzyczne widowisko w hołdzie Krzysztofowi Krawczykowi pt. „KRZYSZTOF KRAWCZYK – Jak przeżyć wszystko jeszcze raz”. 

Trzydziestu czołowych wokalistów polskiej sceny muzycznej wykona największe przeboje w Krzysztofa Krawczyka oraz z towarzyszeniem Royal Symphony Orchestra.

Wystąpią m.in.:

 1. Mietek Szcześniak
 2. Alicja Szemplińska
 3. Justyna Steczkowska
 4. Ania Karwan
 5. Kasia Moś
 6. Andrzej Piaseczny
 7. Kuba Badach
 8. Beata Kozidrak
 9. Kasia Cerekwicka
 10. Janusz Radek
 11. Michał Wiśniewski
 12. Chris Cugowski
 13. Jarosław Weber

i inni…

Jak mawiają organizatorzy, takiego wydarzenia jeszcze nie było. Koncerty zostaną wzbogacone o archiwalia, a same występy poprowadzą Ania Wendzikowska oraz Olivier Janiak.

Wyjazd z Łazisk Górnych zaplanowany jest o godzinie 17.45. Koncert rozpoczyna się o godzinie 19.00. Bilet kosztuje 120 zł. Cena obejmuje bilet, transport i ubezpieczenie.

Zapisy i wpłaty przyjmuje księgowość Miejskiego Domu Kultury w Łaziskach Górnych, tel. 32 224 10 33. Ilość miejsc ograniczona!