Czy mamy tu fanów kultowego zespołu jakim jest Pink Floyd? Chyba nie jednego! Zatem warto się spieszyć i rezerwować miejsca na niezwykłe show, które odbędzie się pod koniec września w Opolu. Wyjazd organizuje Miejski Dom Kultury. 

W czwartek, 22 września do Opole Stegu Arena zawita niezwykłe show pt. „PINK FLOYD HISTORY”. Na wydarzenie można udać się wraz z łaziskim Miejskim Domem Kultury, który organizuje transport, bilet oraz ubezpieczenie. A wszystko to w cenie 190 złotych za osobę. 

Wyjazd z Łazisk Górnych odbędzie się o godzinie 17.15. Show rozpoczyna się o godzinie 19.30.

Zapisy i wpłaty przyjmuje księgowość Miejskiego Domu Kultury w Łaziskach Górnych, tel. 32 224 10 33. Warto pamiętać, że ilość miejsc ograniczona! Nie ma co czekać, bo zainteresowanie jest spore!

O czym jest “Pink Floyd History”?

“Pink Floyd History” to głęboko poruszające show, przenoszące publiczność w magiczną podróż w czasie: w wędrówkę przez ponad 50 lat historii jednego z najwybitniejszych zespołów w dziejach rocka – Pink Floyd.

Koncert “Pink Floyd History” odtwarza muzyczną drogę legendarnego zespołu: od psychodelicznych brzmień z początków kariery, aż po utwory z nurtu rocka progresywnego. Dźwiękom nieodłącznie towarzyszy niesamowita oprawa wizualna, potęgująca wyjątkową atmosferę muzyki zespołu. Składają się na nią porywająca gra świateł, hipnotyzujące 

projekcje i mapping. Jako całość, show ilustruje artystyczne idee, jakie przyświecały różnym etapom twórczości Pink Floyd.

Po wielkim sukcesie trasy koncertowej zespołu w Polsce w roku 2020, Pink Floyd powraca do naszego kraju w trochę innej formie, ale chcąc ponownie spotkać się z polską publicznością. To dla wszystkich wielka radość, a zainteresowanie koncertami tej grupy jest  nawet większe od poprzedniego. “Pink Floyd History”, okrzyknięty jednym z najlepszych tribute bandów po raz pierwszy zagości w Polsce, prezentując pełne emocji wydarzenie, które z pewnością nie tylko warto zobaczyć i usłyszeć, ale którego też przede wszystkim warto doświadczyć.