Jeszcze dziś, do godziny 14.00 trwa III Kiermasz Miodu w Tychach. Na stoiskach można kupić wszystkie rodzaje tego złotego specjału i nie tylko…

III Kiermasz Miodu w Tychach trwa do 27 sierpnia 2022, na terenie Tyskich Hal Targowych przy alei Piłsudskiego. Na stoiskach można dostać nie tylko pyszne miody, ale też ziołomiody, pierzgę, pyłek kwiatowy i kosmetyki na bazie miodu czy rękodzieło z pszczelego wosku.

Nie ważne jaki miód lubisz, w Tychach dostaniesz każdy jego rodzaj – lipowy, leśny, malinowy, faceliowy, fasolowy, mniszkowy, gryczany, wrzosowy, nawłociowy… – wybór ogromny. Poza tym mnóstwo miodów smakowych: z cytryną, z imbirem, z aronią, z miętą. Są także ziołomiody, chociażby z aronią i czarnym bzem. Wszystkie miody są wprost od producenta, z którym można porozmawiać osobiście na temat jego produktów. 

Jest również kilka stoisk z ciekawymi produktami kosmetycznymi na bazie miodu i innych naturalnych składników, jak zioła i kwiaty oraz oleje.

Warto przyjść, żeby przynajmniej porozmawiać z wystawcami. Można dowiedzieć się naprawdę ciekawych rzeczy. Producenci są różnych miejscowości, nawet bardzo małych. Dzięki temu można “posmakować” wiele regionów.