Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górny zaprasza na nietypową wycieczkę po Europie. Gościem instytucji będzie Michał Szulim, który opowie o niestandardowych miejscach na naszym kontynencie, które warto zobaczyć.

4 maja o godzinie 17:00 w MDK w Łaziskach Górnych odbędzie się wyjątkowe spotkanie podróżnicze pt. “Europa z dala od utartych szlaków.”

O nietypowym spojrzeniu na Europę opowie Michał Szulim, autor bestsellerowej  książki „Miejsce za miejscem”, czyli podróże małe i duże” (2017) oraz jej kontynuacji (2019). To także wokalista zespołu PLATEAU, z którym nagrał 6 płyt i zagrał blisko 800 koncertów. Oprócz tego podróżnik, dziennikarz Radia Dla Ciebie, współpracownik pisma podróżniczego All Inclusive oraz twórca bloga MiejsceZaMiejscem.pl

Michał Szulim opowie o miejscach, w które turyści zwykle nie zaglądają ograniczając się do typowych obiektów na mapie, takich jak wieża Eiffla, Koloseum czy Akropol. Podczas spotkania słuchacze zawędrują do miasteczka milionerów, dzielnicy hippisów, tajemniczego podziemnego cmentarza, dowiedzą się gdzie znajduje się głowa dinozaura z planu filmu „Park Jurajski” oraz poznają miasteczko, w którym co 10 lat mężczyźni zapuszczają długie włosy i brody. Brzmi intrygująco, prawda?

Po spotkaniu będzie możliwość zakupu obu książek z autografem autora.

Wstęp na prelekcję jest bezpłatny, ale warto zarezerwować swój udział wcześniej. Można to zrobić osobiście lub telefonicznie pod numerem 32 224 10 33.