Od 4 marca działa nowe Multikino w Gemini Park w Tychach, które oferuje zupełnie nową jakość oglądania. Widzowie mają do dyspozycji supernowoczesne rozkładane fotele, projektory laserowe i system dźwięku trójwymiarowego.  

Nowe kino w Tychach przyciąga coraz szersze grono widzów. Nic dziwnego. Multikino to wyróżnia się wygodą, komfortem i zastosowaniem zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Składa się z 7 sal posiadających łącznie 541 miejsc, w tym 14 przygotowanych dla osób niepełnosprawnych.

Jako jedyne takie kino na Śląsku zostało w pełni wyposażone w najnowocześniejsze na polskim rynku, elektrycznie sterowane fotele SuperVIP. Dzięki nim seanse w Multikinie Gemini można oglądać w pozycji półleżącej. To widz decyduje o ustawieniu fotela samodzielnie nim sterując.

Komfort to nie wszystko

Oprócz wygodnych foteli, na widzów czeka zupełnie nowy wyraz wyświetlanych filmów. Wszystkie sale kinowe wyposażone zostały w projektory Barco SP4K i najnowsze technologie projekcji zapewniające pełną gamę barw i wyższą liczbę klatek na sekundę oraz pełną kompatybilność z technologią wysokiej dynamiki obrazu.

Jak mówi Paweł Świst, Prezes Zarządu Multikino S.A, firma nieprzerwanie stawia na rozwój, co potwierdza otwarcie supernowoczesnego Multikina Gemini w Tychach. Mimo, że w województwie śląskim jest już pięć placówek Multikina, to ta w Tychach będzie przełomowa dla Ślązaków. 

Multikino Gemini zaoferuje widzom zarówno największe premiery światowe, jak i rodzime hity z udziałem uwielbianych polskich aktorów. Będzie można również skorzystać z bogatej oferty projektów i akcji specjalnych, takich jak koncerty, wydarzenia sportowe czy transmisje spektakli z desek renomowanych teatrów.

Miejsce to z pewnością przypadnie do gustu zarówno kinowym amatorom, jak i pasjonatom wideo i wszelkiej elektroniki.