Miejski Dom Kultury szykuje wesołą wiosnę. Do Łazisk Górnych zawitają znakomici komicy, którzy spróbują trochę rozerwać mieszkańców i w tych trudnych czasach, “ocalić śmiechem”.

Pierwszy występ odbędzie się 8 kwietnia 2022 roku o godzinie 20:00 w sali widowiskowej MDK. Scenę wypełni humor Igora Kwiatkowskiego, który zaprezentuje cykl skeczy w premierowym programie pt. „Tylko śmiech nas ocali”.

Talent i oryginalny styl to sceniczna wizytówka Igora Kwiatkowskiego, a spotkanie go na żywo nie może równać się z żadnym innym kabaretowym doświadczeniem. Tym razem Kwiatkowski zabierze widzów do świata tu i teraz. Podejmie on kilka zabawnych tematów, które ukażą absurd naszego codziennego życia. „Świat kradnie polskie piosenki”, „Koniec Netflixa”, Kąpiel tylko raz w tygodniu”, Kobiety odnoszą liczne obrażenia” – to tylko kilka ze skeczy, z którymi zmierzy się Igor Kwiatkowski. 

“Tylko śmiech nas ocali” to spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością, zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość. Znany i lubiany komik udowodni, że nawet te prozaiczne, nudne i nie zawsze przyjemne czynności dnia codziennego mogą okazać się idealnym powodem do śmiechu.

“Piękni, Młodzi, Bogaci”

7 maja o godzinie 18:00 MDK zaprasza również do sali widowiskowej, ale tym razem na występ Kabaretu Trzeci Wymiar, który zaprezentuje widzom swój nowy program pt. „Piękni, Młodzi, Bogaci”.

Rybnicki Kabaret Trzeci Wymiar potrafi rozbawić do łez. Po debiutanckim programie, w którym młodzi kabareciarze zgromadzonej publiczności poprzez skecze, taniec i piosenki udzielali porad, nadszedł czas by sami te rady wzięli sobie do serca. Trzeci Wymiar pokaże się nieco w nowej odsłonie. Będzie można zobaczyć zarówno znane jak i zupełnie nowe osobowości. Ale dlaczego tak się stało? Podobno stali się piękni, młodzi i bogaci. Czy tak jest naprawdę? Będzie się można o tym przekonać wybierając się na spektakl 7 maja do Miejskiego Domu Kultury.

Bilety w cenie 35 zł do nabycia w kasie biletowej MDK lub pod numerem tel. 32 224 10 33.

Udanej zabawy na obu wydarzeniach!