W sobotę, 2 kwietnia Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych organizuje wycieczkę do Teatru Bagatela w Krakowie na spektakl muzyczny w reżyserii Krzysztofa Materny pt. „Bagatela śpiewa”.

Jeśli ktoś kocha teatr ma okazję wybrać się na jeden z lepszych spektakli Teatru Bagatela. Miejski Dom Kultury w Łaziskach zaprasza 2 kwietnia o godzinie 11.00 na wyjazd w kierunku Krakowa. Po przybyciu do miasta, dd około godziny 13.00 będzie czas wolny. Można w tym czasie zwiedzić Kraków lub zjeść obiad. Spektakl rusza o godzinie 16.30.

Osoby nieznające miasta mogą dowiedzieć się co warto zobaczyć w Krakowie.

Wyjazd kosztuje 130 zł za osobę dorosłą oraz 100 zł za bilet ulgowy. Jak wiadomo bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26 roku życia (na podstawie ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej) oraz rencistom i emerytom (na podstawie aktualnej legitymacji rencisty lub emeryta). Cena obejmuje bilet do teatru, transport oraz ubezpieczenie.

 

Jeśli ktoś jest chętny na wyjazd może zapisać się pod numerem tel. 32 224 10 33.

Uwaga! Zapisy tylko do 21 marca. Ilość miejsc ograniczona!

O czym jest spektakl?

“Bagatela śpiewa” to spektakl muzyczny poświęcony największym i najpopularniejszym poetom oraz muzykom z Krakowa. Ich piosenki nuciła cała Polska, ich teksty recytowano śmiejąc się do łez lub do łez wzruszając. Kompozytorzy, poeci, satyrycy, artyści kabaretowi czy pieśniarze przez dekady tworzyli krakowski klimat, kształtowali wrażliwość i nadawali ton temu miastu. 

Tym razem znane i kultowe pieśni oraz monologi będzie można usłyszeć w wykonaniu aktorów Teatru Bagatela. Widzowie i słuchacze powrócą pamięcią do Piwnicy pod Baranami, przebojów Marka Grechuty, Zbigniewa Wodeckiego czy Andrzeja Zauchy. Przywołana będzie wyjątkowa atmosfera artystycznej kawiarni, Studenckiego Festiwalu Piosenki i wyrafinowanego kabaretu. Na najbardziej krakowską rewię zaprasza gospodarz wieczoru, Krzysztof Materna.