Pierwszego listopada, w piątek, odbyło się niezwykłe wydarzenie – Koncert Świąteczny, na którym wystąpiła znana polska grupa muzyczna Golec uOrkiestra. Działo się to w prestiżowej instytucji kulturalnej miasta Zabrze – Domu Muzyki i Tańca. Założyciele grupy, bracia Łukasz i Paweł Golec, wspólnie z pozostałymi członkami zespołu, zaprezentowali publiczności swój najświeższy projekt artystyczny noszący tytuł „Kolędowanie z Janem Pawłem II”.

Niespodzianką dla fanów zespołu były zdjęcia z tego emocjonującego koncertu, które ukazały się w naszej galerii. Była to unikalna okazja do obejrzenia Golec uOrkiestra na żywo, wykonujących swoje utwory w góralskim stylu.

Koncert Świąteczny w Zabrzu był imprezą pełną muzyki i radości. Występujący na nim Golec uOrkiestra zaprezentowali mieszankę coś nowego i coś starego – kolędy pochodzące z ich najnowszego projektu „Kolędowanie z Janem Pawłem II” połączone z ich dobrze znanymi i lubianymi przez publiczność przebojami.

Przed koncertem, muzycy zapowiedzieli, że w trakcie tego piątkowego wieczoru nie zabraknie takich hitów jak „Górą Ty”, „Ściernisko” czy „Crazy Is My Life”. I rzeczywiście, zgodnie z zapowiedzią, widzowie mogli cieszyć się słuchając tych popularnych utworów.