Rozpoczęte 31 października i zakończone 2 listopada działania policyjne, które odbywały się na terenie całego kraju w związku z obchodami Wszystkich Świętych, skutkowały odnotowaniem 10 wypadków drogowych na terenie naszego województwa. Znaczna ilość osób doznała obrażeń – rannych zostało 12 osób. Mimo to, nie odnotowano żadnej ofiary śmiertelnej.

Podczas tych trzech dni na terenie województwa śląskiego miało miejsce 10 wypadków drogowych, w wyniku których doznano obrażeń – 12 osób zostało rannych. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych, natomiast liczba niegroźnych kolizji, do których wyjeżdżali funkcjonariusze, wyniosła 335. Policja zatrzymała również 86 kierowców jadących pod wpływem alkoholu.

Wielu ludzi odwiedzało cmentarze i groby swoich bliskich szczególnie w dniu Wszystkich Świętych, ale także 31 października i 2 listopada. Ruch był wzmożony, ale pomimo dużej liczby samochodów i pieszych, okres ten minął bez większych incydentów i bez ofiar śmiertelnych. To ważne, gdyż w analogicznym okresie poprzedniego roku zginęła jedna osoba.