Od dawna marzysz o tym, żeby pływać? A może chcesz nauczyć swoje dziecko? Umiesz pływać, ale chcesz poprawić swoje umiejętności? Od lutego będzie to możliwe w Katowicach.

Od 1 lutego 2022 roku na basenie przy Szkole Podstawowej nr 33 na os. Witosa w Katowicach będzie można wziąć udział w lekcjach pływania. Oto otwiera się nowa szkółka pływacka FastSwim, której założycielem jest Szymon Latusek. Latusek to prawdziwy pasjonat pływania z wieloletnim doświadczeniem, zdobywanym na najlepszych obiektach sportowych. Ludzie, którzy kochają to co robią, umieją rozpalić w innych tę samą pasję. Być może tak będzie na zajęciach z FastSwin.

Szkółka pływacka Latuska oferuje zajęcia indywidualne i w małych grupach (od 4 do 6 osób). Lekcja trwa 45 minut dla osób o tym samym poziomie zaawansowania. Bazą wydarzenia jest nauka i doskonalenie pływania oraz zabawa na basenie.

Szkółka oferuje zajęcia na trzech poziomach: dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych.

W Katowicach lekcje pływania rozpoczną się 1 lutego 2022 roku. Ofertę cenową i godzinową można sprawdzić na stronie internetowej FastSwim. W tym samym miejscu można się też zapisać.

Powodzenia w pływackich maratonach!