MDK w Łaziskach Górnych serdecznie zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet zatytułowany „Ach Kobietki”. Szykuje się ciekawe widowisko.

Koncert odbędzie się 6 marca 2022 roku o godzinie 18:00 w sali widowiskowej MDK w Łaziskach. Bilety w cenie 50 zł są do nabycia w kasie biletowej Miejskiego Domu Kultury lub na stronie internetowej.

Koncert dedykowany jest wszystkim wielbicielom pięknej muzyki oraz oczywiście wszystkim Paniom. “Ach Kobietki” to wybitne wydarzenie, podczas którego można będzie usłyszeć najpiękniejsze arie na głosy męskie oraz znane melodie z najsłynniejszych oper, przepięknych operetek i musicali, a także muzyki popularnej. Słuchacze będą mieć okazję przeżyć takie hity, jak: „Gdybym był Bogaty”, „Torreador”’ ,,Całuję Twoją dłoń madame”, „Skrzypek na dachu” „My Fair Lady” piosenki lat 20. XX wieku oraz arie starowłoskie. 

Wisienką na torcie będzie piosenka,,Brunetki, blondynki” w wykonaniu…tajemniczego gościa. 

Koncert poprowadzą Joanna Wojtaszewska i Kamil Roch Karolczuk, duet operetkowy znany jako „najgorętsza para operetkowa w Polsce”. 

Jeśli chodzi o obsadę to wystąpią trzej przystojni i utalentowani śpiewacy z niezwykłym temperamentem scenicznym. Śpiewakom towarzyszyć będzie niezastąpiona sopranistka Joanna Wojtaszewska oraz wirtuoz fortepianu Tomasz Marcol.

Obsada “Ach Kobietki”:

Joanna Wojtaszewska – Sopran

Michał Musioł – Tenor

Kamil Roch Karolczuk – Tenor

Łukasz Kostka – Baryton 

Tomasz Marcol – Fortepian

Koncert potrwa około 80 minut.