Przyjdź do katowickiego Spodka na Legendarny Mecz z Gwiazdami. To nie tylko okazja do wyśmienitej rozrywki, ale również pomocy. Cała impreza organizowana jest w celach charytatywnych. 

Legendarny Kosmiczny Mecz odbędzie się już po raz dwunasty i to w szczytnym celu. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów” serdecznie zaprasza 15 stycznia 2022 roku do katowickiego Spodka na prawdziwie niesłychany mecz piłki nożnej. Dochód z eventu zostanie w 100% przeznaczony na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia.

Nadchodząca impreza to nie byle jakie wydarzenie. Nie dość, że dochód z biletów w całości przeznaczony jest na dobroczynny cel, to udział w wydarzeniu biorą pierwszoligowi zawodnicy i najbardziej znane osobistości. Legendarny Kosmiczny Mecz to wielkie sportowe show i moc atrakcji towarzyszących dla całej rodziny.

Kogo można zobaczyć podczas Kosmicznego Meczu?

Co roku w LKM biorą udział najpopularniejsi kabareciarze, artyści i gwiazdy sportu. Podczas 12. Legendarnego Kosmicznego Meczu będzie można zobaczyć takie gwiazdy jak: Maciej Dowbor, Joanna Jędrzejczyk, Jerzy Dudek, Oliwier Janiak, Dariusz Dudek, Rafał Maserak, Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili, Ewelina Lisowska, Kabaret Młodych Panów w pełnym składzie, Piotr Kupicha, Piotr Małachowski, Radek Bielecki z Neo-nówki, Kabaret Chyba, Krzysztof Respondek, Adrianna Borek z Kabaretu Nowaki, Dominika Najdek z Kabaretu K2, aktor Bogdan Kalus, Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru, Kabaret Czesuaf, Sebastian Świderski, Siatkarze PLUS Ligi, Bartosz Gajda, Mariusz Kałamaga, Piotr Grabowski, Wojciech Zawioła, członkowie Kabaretu Paranienormalni Paweł Zygmunt, Ewa Błachnio, Zygmunt Chajzer, Igor Fojcik, Agnieszka Rylik, Diablo Włodarczyk, bracia Collins i wielu innych, których obecność organizatorzy jeszcze potwierdzają.

Bilety można kupić od 10 złotych wzwyż. Dzieci do lat 4 wchodzą bezpłatnie, ale muszą siedzieć na kolanach rodziców/opiekunów. Bilet ulgowy dotyczy dzieci w wieku 5 – 12 lat (podczas wchodzenia należy okazać dokument stwierdzający wiek dziecka). Do kupienia są również wersje VIP, które zawierają: miejsce w sektorze VIP, poczęstunek, pamiątkowy identyfikator (do odbioru w dniu imprezy), gwarantowane miejsce parking VIP (1 samochód na rezerwację), dedykowane indywidualne wejście VIP do Spodka.

Udanej zabawy!

Więcej wiadomości z Katowic i regionu można śledzić na gornyslask.pl